2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Piedalies viktorīnā “Ko mēs zinām par mūsu Latviju?”

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Smiltenes nobada bibliotēka no 8.novembra līdz 21.novembrim aicina piedalīties digitālā viktorīnā “Ko mēs zinām par mūsu Latviju?”, lai pārbaudītu zināšanas par mūsu valsti un uzzinātu ko jaunu.
Trīs viktorīnas dalībnieki, kuri būs visprecīzāk atbildējuši uz viktorīnas jautājumiem, tiks apbalvoti ar atbalstītāja “Very Berry” sarūpētām balviņām. Ja būs vairāki pareizo atbilžu iesūtītāji, 3 veiksmīgākie tiks izlozēti.
Bibliotēka piedāvā plašu literatūras klāstu un datubāzes, kas palīdzēs atrast atbildes uz viktorīnas jautājumiem, kā arī iegūt papildu informāciju par jautājumiem, kuri viktorīnas dalībniekus būs ieinteresējuši.
Lai sanāk atrast atbildes uz visiem jautājumiem un iepazīt mūsu valsti!

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre