2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Piesakies NĪN maksāšanas paziņojuma saņemšanai elektroniski!

Nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas programmas NINO uzturētājs SIA “ZZ Dats” aicina laicīgi gatavoties 2024. gada nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumu (MP) izsūtīšanai. “ZZ Dats” atgādina, ka katrs pa pastu izsūtīts maksāšanas paziņojums tērē pašvaldību budžeta līdzekļus. Lai pašvaldība 2024. gadā uzlabotu rādītājus un samazinātu budžeta izdevumus par nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumu nosūtīšanu, maksātājiem vajadzētu pieteikties paziņojumu saņemšanai elektroniski pa e-pastu vai uz e-adresi.

Ikviens iedzīvotājs, kurš ir NĪN maksātājs, var pieteikties elektronisko paziņojumu saņemšanai, veicot 3 soļus:

  1. nekustamā īpašuma īpašniekam portālā www.epakalpojumi.lv nepieciešams autentificēties, izmantojot interneta bankas vai e-paraksta rīku;
  2. sadaļā “Nekustamais īpašums”/“E-pasta un SMS pieteikums” nepieciešams norādīt pašvaldību, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru. Norādot telefona numuru, ir iespējams pieteikties SMS atgādinājumiem par NĪN samaksas termiņa tuvošanos;
  3. apstiprināt ievadītās e-pasta adreses pareizību, atverot saiti saņemtajā apstiprināšanas paziņojumā.

Svarīgi! Ja iedzīvotājs aktivizē Latvijas valsts oficiālo e-adresi, tad papildu darbības nav jāveic. Pašvaldība automātiski NĪN MP nosūta uz iedzīvotāja e-adresi.

Smiltenes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus aktīvāk pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumu saņemšanai elektroniski, nosūtot savu e-pasta adresi [email protected] !

 

Nekustamā īpašuma nodaļa