2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pievienojies tiešsaistes semināram par uzkrājuma veidošanas paradumiem

Smiltenes bibliotēka 13. martā no plkst.11.00 – 12.00 aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Uzkrājumi šodienai un/vai nākotnei” sadarbībā ar AS “Swedbank”. Semināra tēma- uzkrājumu veidošanas loma un nozīme mūsu ikdienā.

Ar katru gadu cilvēku skaits, kuri veido uzkrājumus, Latvijā pieaug. Uzkrājums daudziem kalpo kā vienīgais drošības spilvens neparedzētiem gadījumiem, un tas ir  īpaši svarīgi tieši sociāli neaizsargātākajam iedzīvotāju slānim, piemēram, minimālo algu saņēmējiem. Tāpēc tiem, kuriem nav nekādu uzkrājumu, der izvērtēt – varbūt tomēr ir iespēja ik mēnesi no algas novirzīt nelielu summu  un sākt veidot savu nākotnes drošības spilvenu. Arī valsts atbalsta ilgtermiņa uzkrājumu veidošanu – tā ir iespēja saņemt nodokļa atmaksu, iesniedzot ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā.

AS “Swedbank” vadošais klientu konsultants Valmieras filiālē Pēteris Maksimivs saka: “Šajā seminārā aplūkosim uzkrājumu veidošanas paradumus sabiedrībā, uzkrāšanas veidus pēc to mērķa un termiņa, tai skaitā par uzkrājumu veidošanu bērnu nākotnei vai savām vecumdienām. Semināra mērķis ir veidot izpratni par uzkrājumu veidošanas nozīmīgumu”.

Norises vieta: platforma “MS Teams”. Lai varētu saņemt saiti uz tiešsaistes semināru, aicinām pieteikties, aizpildot veidlapu ŠEIT.

Semināram var pieteikties līdz 12.martam, sazinoties pa tālruņiem 64773030; 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13. Gaidīsim ikvienu interesentu!

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste
Tālrunis: 64773030; 26449145
E-pasts: [email protected]