2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Pilnveido savas zināšanas uzņēmējdarbībā un attīsti savu biznesa ideju “Biznesa laboratorijā”

Aicinām uzņēmīgus novada iedzīvotājus pieteikties Biznesa laboratorijai un apmeklēt 6 lekciju ciklu par uzņēmējdarbību, lai gūtu vērtīgu ieskatu biznesa pamatos savas uzņēmējdarbības attīstīšanai.

Apmācībās var pieteikties ikviens iedzīvotājs, neatkarīgi no tā vai biznesa ideja jau ir padomā, vai ir esoša uzņēmējdarbība, bet vēlas papildināt zināšanas, vai arī ir tikai vēlme un nodoms par savu biznesu nākotnē. Tāpat arī aicinām vidusskolēnus un jauniešus izmantot šo izdevību, jo nodarbības notiek darba dienu vakaros.

Pasākumā piedāvās ekspertu lekcijas, seminārus, diskusijas, praktisku darbošanos, “īsrunu” prezentēšanu (pičošanu), kā arī vairākus tīklošanās pasākumus ar Vidzemes Augstskolas ekspertiem, pētniekiem un mentoriem. Biznesa laboratorijas 6 nodarbību cikls sastāv no tādām tēmām kā:

  • uzņēmēja ABC;
  • inovāciju tipi;
  • “īsrunu” sagatavošana;
  • dizaina domāšan;
  • biznesa modeļa izstrāde;
  • finanšu pārvaldība;
  • digitālais mārketings un zīmols.

Lekciju saraksts

Biznesa laboratorija notiks katru otro ceturtdienu no plkst. 18.00 līdz 21.00 laika periodā no 15.02.2024. līdz 9.05.2024 (izņemot 26. februāri). Biznesa laboratorijai ir plānotas trīs klātienes tikšanās un trīs attālinātās nodarbības. Kopā plānoti 30 dalībnieki: 10 no Smiltenes novada, 10 no Limbažu novada un 10 Vidzemes augstskolas studenti.

Ja esi Smiltenes novada iedzīvotājs un vēlies uzsākt vai attīstīt un pilnveidot savu biznesa ideju, aicinām pieteikt savu dalību pasākumam līdz 28. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu un īsi pamatojot savu motivāciju: ŠEIT.

Šis nodarbību cikls ir lieliska iespēja pilnveidot savu ideju un pēc tam piedalīties Smiltenes novada pašvaldības uzņēmējdarbības ideju konkursā “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”. Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu projektiem, kas tiek realizēti Smiltenes novadā un kura rezultātā radīti jauni produkti un pakalpojumi vai radītas jaunas darba vietas (plašāka informācija šeit). Konkurss ikgadēji tiek izsludināts maija sākumā.

! Ievērībai ! Vietu skaits ir ierobežots. Apmācības tiks organizētas, ja tiks savākts minimālais dalībnieku skaits. Dalības maksa pasākumā tiek segta no Smiltenes novada  pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Jana Lāce, Smiltenes novada pašvaldības Uzņēmējdarbības speciāliste