2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Pilsētas svētki “Satiec Smilteni!” ir aizvadīti!

Pilsētas svētki “Satiec Smilteni!” ir aizvadīti!

Svētku galvenā diena, 15. jūlijs, tika aizvadīti ar ļoti bagātīgiem notikumiem. Jau no agra rīta Smiltenieši, novadnieki un viesi varēja iegādāties mājražotāju un amatnieku darinājumus plašā tirdziņā. Tā pat svētku apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar “Green Palette” Šķiratlonu un piedalīties videi draudzīga dzīvesveida meistarklasēs, Smiltenes bibliotēkas telpās aplūkot izstādes, gan piedalīties ģimeņu radošā nodarbē “Celies spārnos”. Uz Tepera ezera saliņas bērni izklaidējās  “Activepark” atrakcijās: mini golfs, loku šaušana, ūdens bumbas, “Orbitron”, uzstājās ansamblis “Jēkabs ar vēl dažiem”, kā arī  zīmējumu teātra izrāde “Trīs labas lietas” ar Vari Klausītāju un draugiem. Turpat varēja izbraukt ar kuģīti “Made Maria”. Teātra mākslas piekritēji  Smiltenes Vecajā parkā pie Brūža noskatījās “DirtyDealTeatro” izrādi “Ēdenes dārzs”. 
Galvenā svētku svinēšana notika Tepera ezera promenādē –  dienas vidū viesiem garšas kārpiņas palutināja Elmārs Tannis, piedāvājot gardas izklaides un meistarklases. Sadarbībā ar AS “Smiltenes Piens” tika atklāts  “Smiltenes piena steķa” vides objekts.
Dienas noslēgumā kā īpaša dāvana smilteniešiem un viesiem tika piedāvātas vairāku populāru mūziķu uzstāšanās. Uz skatuves kāpa šova X-faktors uzvarētāja, dziedātāja Grēta Grantiņa,  lielākā Latvijas hip-hop mūzikas apvienība “Kreisais Krasts”, bet kā vakara un svētku kulminācija tika piedāvāta Intara Busuļa un Abonamenta orķestra uzstāšanās. Protams vakara noslēgumā zaļumballe kopā ar pieciem atraktīviem un meistarīgiem mūziķiem – grupu “Stradivari”.