2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Prāta laboratorijas Ziemassvētku spēle

Otrajos Ziemassvētkos aicinām sanākt kopā uz aizraujošu erudīcijas spēli Prāta laboratorijas Ziemassvētku spēle draugu un radu pulkā skaistajā un omulīgajā Apes tautas nams!
Otrdien, 26. decembrī plkst.15:00 pulcēsimies uz prāta spēli Apes tautas namā, vienlaikus sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fonds vācot ziedojumus mūsu draugiem – ķepaiņiem, kas patvērumu raduši dzīvnieku mājā Astes un Ūsas.
Biedrība “Astes un Ūsas” uztur dzīvnieku māju Alūksnē, rūpējoties par pamestiem kaķiem un suņiem jau 12. gadus. Patversmē regulāri uzturas ievērojams skaits dzīvnieku, kam ikdienā nepieciešama gan barība un siltums, gan arī medicīniskā palīdzība. Bet visvairāk ķepaiņi novērtēs cilvēku mīlestību un jaunas mājas.
Spēlei nepieciešams pieteikties iepriekš. Komandas 2-5 dalībnieku sastāvā aicinām sūtīt pieteikumus uz e-pastu [email protected] līdz 20. decembrim. Pieteikuma e-pastā jānorāda komandas nosaukums, pārstāvētā pilsēta vai pagasts, kā arī viena no dalībniekiem kontaktinformācija (tel. nr., e-pasta adrese).
Ierašanās no plkst. 14.30. Līdzi droši var ņemt groziņus.
Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.
Papildu informācija: Arita Zvejniece t. 26110443, [email protected]