2023. gada 2. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Publiskā ekskursija “Pastaiga muzejā”

Tuvojoties ziemai, Smiltenes novadpētniecības muzejs Mēru muižā atkal gaidīs apmeklētājus uz publisko ekskursiju “Pastaiga muzejā” – 25. novembrī pulksten 12.00.
 Tās laikā iepazīsim Mēru muižas ēku, stāstīsim par tās agrāko un vēlāko vēsturi, būves sākotnējo plānojumu un interjeriem, bet muzeja ekspozīcijās aplūkosim muzeja krājumā esošās senlietas – darbarīkus, daiļamatniecības darinājumus, apģērbu, arī mūzikas instrumentus, mēbeles un lietas no pirmskara interjera.
Neliela vieta ekskursijā būs atvēlēta “meža leģendām” – tās muzejā izstāžu cikla ietvaros dzīvos līdz pat nākamā gada pavasarim.
Ekskursijai nav jāpiesakās, gaidīts ikviens! Maksa – ieejas biļete muzejā. Pieaugušajiem – 2 EUR, pensionāriem un skolēniem – 1.5 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem un personām ar invaliditāti – bez maksas.
Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, materiāli izmantoti muzeja publicitātei.