2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Radi Ziemassvētku noskaņu ar bibliotēkas adventes kalendāru

Smiltenes novada bibliotēka piedāvā Ziemassvētkus sagaidīt kopā ar bibliotēkas adventes kalendāru. No 27.novembra līdz 24. decembrim aicinām katru dienu atvērt vienu lodziņu un iepriecināt sevi ar Ziemassvētku gaidīšanas sajūtām.

Adventes kalendāra lodziņos atradīsiet gan dažādus padomus un interesantu informāciju, kas palīdzēs radīt Ziemassvētku noskaņu, gan radošus un aktīvus uzdevumus visai ģimenei. Būs iespēja atskatīties uz aizvadīto gadu bibliotēkā. Starp citu, aiz dažām durtiņām gaidīs pārsteigumi!

Adventes laiks ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas kristīgajā pasaulē tiek saistīts ar gavēni, mieru, klusumu un pārdomām. Svētku gaidīšana, izmantojot adventes kalendāru, ir tradīcija, kas saviļņo daudzus, it īpaši bērnus. Adventes kalendārs ir kļuvis par svētku sastāvdaļu, tāpat kā Ziemassvētku eglīte, gaišas lampiņas un piparkūkas.

Adventes kalendārs būs pieejams šeit un Smiltenes novada bibliotēkas Facebook lapā.

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks jūsmājās ir ģimenisks un piepildīts ar patīkamām emocijām!

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre