2021. gada 20. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

PĀRCELTS! Radošā apvienība Teātris un es aicina uz jautru izrādi bērniem “Dzeltenā zemūdene”

IEVĒRĪBAI! PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA PAVASARI!

9.novembrī plkst. 19:00 Smiltenes novada Kultūras centra lielajā zālē notiks jautra izrāde bērniem “Teātris un es”. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīze kasēs.

Trīs draugi – Bullis, Kaza un Auns šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli Dzeltenā zemūdene. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi! Ir pazudis internets! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums! Un tad, pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai lai to realizētu ir nepieciešams kaut kas īpašs… Kas tas ir? To jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz izrādi vecākiem un bērniem – Dzeltenā zemūdene.

Izrādes varoņi kopā ar bērniem atklās brīnumaino piedzīvojumu pasauli, kurā iztēlei, fantāzijai un trakām idejām nav robežu. Izrādes mērķis ir mudināt bērnus un vecākus mazāk laika pavadīt pie viedierīcēm, vairāk saklausīt, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes, attīstīt uzmanību un radošo domāšanu, kā arī pilnvērtīgi un neaizmirstami pavadīt brīvo laiku.

Izrāde iekļauta programmā “Latvijas skolas soma”.

Autors un režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: viena stunda

Žanrs: jautra izrāde bērniem un skolotājām

Mērķauditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā (1.- 4.klase)

Valoda: latviešu

Vairāk informācijas par Teātris un es – www.izradesberniem.lv, Saziņai ar teātri [email protected] Biļetes pieejamas Biļešu Paradīze kasēs, www.bilesuparadize.lv. Cena – EUR 7. 

Pasākums notiks, ievērojot apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. Līdz 15. novembrim saglabājas spēkā aizliegums sniegt saimnieciskos pakalpojumus un organizēt pasākumus, kas saistīti ar bērnu izklaidi (piemēram, bērnu viesību organizēšana, izklaides un atrakciju centru, batutu parku, bērnu rotaļu istabu, bērnu pieskatīšanas istabu darbība, tai skaitā tirdzniecības centros). Šis nosacījums gan neattiecas uz kultūras pasākumiem, kas tiek organizēti bērniem – piemēram, teātra izrādēm (Latvijas Republikas Kultūras ministrija 2017, ER).

Koncertu organizē SIA Showbox.  Plašāk – [email protected] vai +37128688101.

 

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Alise Seile

Smiltenes novada Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider