2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

“RaSmA pin bizi” ietvaros Smiltenes novada koru koncerts “Pa vienam mēs skaņa, bet kopā vārds”

Smiltenes novadā izveidojusies jauna māksliniecisko norišu sērija – “RaSmA pin bizi”, lai kopā sāktu pīt mūsu novada kultūras bizi ceļā uz nākamajiem Dziesmu un deju svētkiem. Šis ir pasākums, kurā savijas skaņas, kustības un teātra māksla, iekļaujot vietējo kopienu aizraujošā kultūras piedzīvojumā.

Notikuma “RaSmA pin bizi” centrā ir kori, deju kolektīvi, amatierteātri un vokālie ansambļi, kas visa gada garumā rādīs savu kolektīva varēšanu. “RaSmA pin bizi” ne tikai sniedz izdevību izcelties mākslinieciski, bet arī kopiena sanāk kopā, radot brīnišķīgu saikni starp mākslu un cilvēkiem. Tas ir notikums, kurā ikviens var piedalīties, gan uz skatuves, gan skatītāju krēslā.

20. aprīlī plkst. 17.00 Gaujienas Tautas namā savas spēcīgās balsis demonstrēs novada kori.
Savukārt rudenī uz Blomes Tautas nama jaunās skatuves savu aktiermeistarību rādīs Smiltenes novada amatierteātri. 

Informācijai: “RaSmA pin bizi” nosaukums radies 2021. gadā apvienojoties Smiltenes novadam ar Apes un Raunas novadiem. Pirmie burti no šo novadu nosaukumiem veido salikumu RaSmA.