2023. gada 21. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Raunā norisināsies tikšanās ar Latvijas izlases hokejistu Oskaru Batņu

11. jūnijā Raunā viesosies Latvijas hokeja izlases spēlētājs Oskars Batņa. Ikviens laipni aicināts ierasties, lai gūtu spēlētāja iespaidus par hokeja čempionātu, kas vainagojies ar augsto bronzas medaļas apbalvojumu.

Tikšanās ar Oskaru Batņu notiks Raunas kultūras centrā 11. jūnijā plkst. 14.00. Ikviens aicināts ierasties, lai ne tikai uzklausītu stāstus, bet arī sveiktu hokejistu, kurš kopīgi ar Latvijas izlases komandu sasniedza mūsu valstij vēsturiski augstākos panākumus pasaules hokeja čempionātā.

Oskaru Batņu ar Raunu saista ģimene – hokejista tēvs ir cēlies no šīs vietas, bet vecvecāki joprojām dzīvo Raunā.

Oskars pašlaik pārstāv Somijas hokeja līgas komandu Mikkelin Jukurit. Spēlētājs gan šogad, gan arī citos gados piedalījies pasaules hokeja čempionātos Latvijas izlases sastāvā.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste