2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Raunas bibliotēkā viesosies rakstnieks un publicists Māris Ruks

17. augustā plkst.17.00 Raunas bibliotēkā viesosies daudzu sabiedrībā populāru grāmatu autors, rakstnieks un publicists Māris Ruks.

Māris Ruks ir filoloģijas doktors, 15 grāmatu autors, kurš aktīvi vienmēr sekojis līdz arī politiskajiem notikumiem Latvijā un ārzemēs un savus vērojumus ietvēris daudzās publikācijās medijos.
Lai arī galvenokārt Māra Ruka prozas darbiem raksturīgs politiski vēsturisks vēstījums, viņa grāmatas lasītājus aizrauj ar plūstoši tēlaino un raito valodu un interesantajām sižeta līnijām. Savukārt Māra Ruka dzejoļu krājumus raksturo tēmu daudzveidība, asprātība, simbolisms un erotiski juteklīgs, bet dziļš attiecību atspoguļojums.
Gandrīz visas Māra Ruka grāmatas ir ierindojušās Latvijā pirktāko grāmatu augšgalā. Jau viņa pirmā grāmata “10 mēneši ar Joachimu Zīgeristu” tūlīt nokļuva Latvijas pārdotāko grāmatu virsotnē. Pēc šīs grāmatas iznākšanas Māris Ruks tika nosaukts par pirmā Latvijas politiskā dokumentējuma autoru. Arī visas nākamās Māra Ruka grāmatas ir lasītāju augstu novērtētas un pieprasītas ne vien grāmatnīcās, bet arī bibliotēkās.
Jaunākā Māra Ruka grāmata “Piebūrums -19” iznāca 2022.gada pavasarī un arī ierindojās pirktāko grāmatu sarakstā. Grāmatā “Piebūrums -19” autors aplūko pēdējo gadu notikumus pasaulē, sižetiski sasaistot personisko pieredzi, dokumentālos avotus un sevišķi interesantus vēsturiskos faktus, turklāt darbu caurvij zinātniskās un ezotēriskās pieejas savstarpēja mijiedarbe.
Laipni aicinām uz tikšanos ar rakstnieku un publicistu Māri Ruku jebkuru interesentu!

Ieeja bezmaksas!

Pasākumā var notikt filmēšana un/vai fotografēšana!

Informāciju sagatavoja:
Raunas bibliotēkas vadītāja
Digna Soboļeva