2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Raunas pagastā notiks Zemessardzes 27. kājnieku bataljona militārās mācības

No 16. līdz 17. martam Smiltenes novada Raunas pagastā notiks Zemessardzes 27. kājnieku bataljona militārās mācības. Mācību laikā zemessargi un karavīri kājām un ar militāro tehniku pārvietosies Raunā, Raunas apkārtnē, Zaķīšu meža masīvā. Militārā tehnika pārvietosies arī pa koplietošanas ceļiem: Rauna – Smiltene; Rauna – Cimza – Lisa.

Diennakts gaišajā un tumšajā laikā tiks izmantota mācību munīcija, kas rada troksni, bet nerada draudus apkārtējo cilvēku veselībai, dzīvībai un drošībai.

Iedzīvotāji aicināti izturēties ar izpratni pret mācībām un zemessargu klātbūtni. Zemessargiem un karavīriem ir svarīgi trenēties apdzīvotās vietās, jo tikai reālā vidē mācoties, iespējams noslīpēt katra novada, ciema aizsardzības spējas.

 

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 27.kājnieku bataljona
Komunikācijas nodaļa
Solveiga Leitlande
Tālr.: 22446745            

Foto: Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes foto arhīvs