2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Raunas pagastā notiks Zemessardzes 27. kājnieku bataljona militārās mācības

No 2024. gada 20. līdz 21. janvārim Smiltenes novada Raunas pagastā notiks Zemessardzes 27. kājnieku bataljona militārās mācības. 

Mācību laikā zemessargi un karavīri nelielās grupās kājām un ar militāro tehniku pārvietosies Raunā, Raunas apkārtnē, Zaķīšu meža masīvā. Militārā tehnika pārvietosies arī pa koplietošanas ceļiem: Rauna–Smiltene; Rauna–Cimza–Lisa, neradot satiksmes apgrūtinājumus. Tiks izmantota mācību munīcija, kas rada troksni, bet nerada draudus apkārtējo cilvēku veselībai un dzīvībai.

Lūdzam iedzīvotājus ar sapratni un atbalstu izturēties pret mācībām un karavīru klātbūtni.

 

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 27. kājnieku bataljona

Komunikācijas nodaļa

Solveiga Leitlande