2024. gada 23. apr.

(PRECIZĒTS) Raunas pagasta pārvalde kolektīvam aicina pievienoties autotransporta vadītāju uz nenoteiktu laiku

Darba pienākumi:

• pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku.

Prasības pretendentiem

• D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95. kods), digitālā tahogrāfa vadītāja karte;
  • tehnikas darbības principu, savstarpēji saistīto sistēmu uzbūves pārzināšana;
  • spēja patstāvīgi iegūt darbam nepieciešamo informāciju un pieņemt lēmumus kompetences ietvaros.

Piedāvājam:

• atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku;
  • summēto darba laiku ar stundas likmi 4,81 EUR;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un citus labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam.

Īsu profesionālās dzīves aprakstu (CV) līdz 2024. gada 30. martam sūtīt uz e-pasta adresi: [email protected] norādot vakanci, iesniegt personīgi vai pa pastu nosūtīt uz Raunas pagasta pārvalde- Vidzemes iela 2, Rauna, Raunas pagasts, Smiltenes novads, LV-4131.

Interesējošos jautājumus iespējams uzdot pārvaldes vadītājai e-pastā: [email protected] vai pa tālruni 28397062.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.