2023. gada 31. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

«RAXTU RAXTI» jubilejas koncerts

Pateicoties lielajai skatītāju interesei muzikālā apvienība «RAXTU RAXTI»

izziņo 10 gadu jubilejas koncerttūres papildkoncertus 2023.gada februārī un martā

 Muzikālā apvienība «Raxtu Raxti» svin desmit gadu jubileju. Par godu šim notikumam tiek organizēta plaša apvienības jubilejas koncerttūre un jaunā albuma «Vidū Saule» prezentācijas pasākumi visā Latvijā.

Koncertos skanēs gan «Raxtu Raxtu» zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, gan arī pavisam jauni skaņdarbi no grupas jaunā albuma.

«Man vienmēr paticis radīt un svinēt svētkus- ar skanīgām dziesmām radu un draugu lokā. Arī «Raxtu Raxtu» jubilejas koncertus gaidu ar siltu sajūtu un saviļņojumu, jo zinu, ka tajos kopā ar «Raxtu Raxtu» mūzikas draugiem radīsim svētkus sev un latviešu mūzikai. Tie ir svētki arī man personīgi, jo, atskatoties uz padarīto un piedzīvoto, saprotu, ka šie desmit gadi mani kā cilvēku darījuši labāku un vēl laimīgāku,» atzīst mūziķis un «Raxtu Raxtu» dalībnieks Marts Kristiāns Kalniņš, savukārt mūziķe un apvienības dalībniece Kristīne Kārkle-Kalniņa piebilst: «Vēlos pateikt lielu, paldies saviem «Raxtu» kolēģiem par aizraujošo muzikālo piedzīvojumu, kā arī klausītājiem par atbalstu, smaidu un labu vārdu!»

Muzikālo darbību «Raxtu Raxti» aizsāka ar Imanta Kalniņa mūziku, ko izspēlēja tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā, bet darbību turpināja, radot aranžējumus latviešu tautas mūzikai, kā arī radot jaunas oriģinālkompozīcijas, saglabājot latvisko kodu un mūzikas interpretāciju.

Apvienībā «Raxtu Raxti» muzicē un koncertos piedalīsies: Kristīne Kārkle-Kalniņa – balss, vijoles, kokle, Marts Kristiāns Kalniņš – balss, harmonium, klavieres, stabules, oboja, Edgars Kārklis – balss  akordeons, dūdas, stabules, Armands Treilihs – basģitāra, Artis Orubs – sitaminstrumenti, Ilze Grunte – ģitāras, arfa, mandolīna.

«Raxtu Raxti» jubilejas koncerti notiks:

9.februārī plkst. 19.00 Talsu tautas namā

  1. februārī plkst. 19.00 Smiltenes Kultūras centrā

11.februārī plkst. 18.00 Līvānu Kultūras centrā

17.februārī plkst. 19.00 Ādažu Kultūras centrā

18.februārī plkst.18.00 Limbažu Kultūras namā

24.februārī plkst. 19.00 Valkas Kultūras namā

25.februārī plkst. 18.00 Kultūras centrā “Siguldas devons”

3.martā plkst. 19.00 Madonas Kultūras namā

4.martā plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā

11.martā plkst. 18.00 Saulkrastu Kultūras namā “Zvejniekciems”

18.martā plkst. 18.00 Brocēnu Kultūras centrā

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/122898