2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ražas ieskandināšanas svētki “AmberFest”

AmberFarm jeb DzintarFerma sestdien, 21.augusta pēcpusdienā, savā saimniecībā rīko ražas ieskandināšanas svētkus “AmberFest”. Šis ir lielisks piedāvājums, lai labi pavadītu laiku un papildinātu savas zināšanas par imunitāti stiprinošajiem smiltsērkšķiem un to praktisko pielietojumu. 

Pasākuma programmā paredzēta ekskursija pa smiltsērkšķu plantāciju, smiltsērkšķu produkcijas degustācija, vannas bumbu un skrubju meistarklase un fotoorientēšanās, kā arī svētkus papildinās dažādas aizraujošas aktivitātes maziem un lieliem, kā sejas apgleznošana, fotostūris, izbrauciens ar žiguli un būs iespēja iegādāties gatavo AmberFarm produkciju.

Ņem vērā, dalībnieks ar oriģinālāko tērpu smiltsērkšķu tematikā saņems kādu foršu balvu!

Lai pieteiktu savu dalību pasākumā, spied ŠEIT!

Lai ērtāk sēdēt, vari droši ņem līdzi kādu plediņu no mājām!

Neskaidrību gadījumā zvanīt +371 25404308 (Elizabete).