2022. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Reģionālajā vizītē Smiltenē viesojas Zemkopības ministrs

Trešdien, 20. aprīlī, reģionālajā darba vizītē, Smiltenes novadā, viesojās Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards. Vizītes ietvaros ministrs apmeklēja AS “Smiltenes piens”, zemnieku saimniecību “Rožkalni” un tikās ar Ziemeļvidzemes lauksaimniecības apvienības “Smiltene” pārstāvjiem.

Darba vizīte Smiltenes novadā iesākās ar viesošanos AS “Smiltenes piens”, kas ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem un siera ražotājiem Latvijā, kā arī, nenoliedzami, viens no Smiltenes galvenajiem lepnumiem. Ministrs uzņēmumam pasniedza Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu piena pārstrādes nozares attīstībā.

Tikšanās laikā AS “Smiltenes piens” padomes priekšsēdētājs Armands Kovaldins un valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova iepazīstināja ar uzņēmuma darbības virzieniem, produktiem un attīstības rādītājiem. Tika pārrunātas piena pārstrādes nozares aktualitātes, lielākie izaicinājumi, pandēmijas radītās sekas, kā arī nākotnes perspektīvas nozares attīstībai. Vizītes turpinājumā uzņēmuma AS “Smiltenes piens” pārstāvji ministram un tā delegācijai izrādīja vienu no uzņēmuma ražošanas ēkām, kas atrodas Smiltenes novada pašvaldības investīciju objektā Valkas ielā 5, Smiltenē. Ministrs tika iepazīstināts ar plašajām un ērtajām ražošanas telpām un iekārtām, kā arī tur saražotajiem produktiem.

Reģionālās darba vizītes turpinājumā ministrs K. Gerhards apmeklēja zemnieku saimniecību “Rožkalni” Smiltenes pagastā, kā arī tikās ar Ziemeļvidzemes lauksaimniecības apvienības “Smiltene” pārstāvjiem, lai pārrunātu nozares aktualitātes.

Smiltenes novada pašvaldība saka paldies uzņēmējiem un nozaru speciālistiem, kuri uzņēma Zemkopības ministru, dalījās savās zināšanās, pieredzē un ierosinājumos. Esam patiesi lepni, ka mūsu uzņēmēju viedoklis tiek uzklausīts un ņemts vērā, veidojot nozares politiku valstiskā līmenī.

1

Image 1 of 5

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības

zīmolvedības un mārketinga speciāliste