2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Reģionālajā vizītē Smiltenes novadā viesojas Aizsardzības ministrs Artis Pabriks

Šodien, 2022. gada 22. septembrī, reģionālajā darba vizītē Smiltenes novadā viesojās Aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Ministrs sarunā ar domes deputātiem un pašvaldības vadību pārrunāja šī brīža aktualitātes Smiltenes novadā, reakciju un atbalsta iespējas Covid – 19 vīrusa izraisītās krīzes situācijās, Ukrainas pilsoņu atbalsta nodrošināšanā un enerģētikas krīzes aktualitātes.

Vizītes ietvaros Aizsardzības ministrijas pārstāvji viesojās arī uzņēmumā AS “Smiltenes piens”, lai rosinātu sarunu par pārtikas ražotāju ciešāku sadarbību ar Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kur dažādu krīžu apstākļos jāspēj reālistiski novērtēt pieejamos resursus pārtikas nodrošināšanā.

Pēcpusdienā ministrs tikās ar novada uzņēmējiem, senioriem un NVO pārstāvjiem, par aktuāliem jautājumiem Valsts aizsardzības jomā, kā arī starpdisciplināru sadarbību civilās aizsardzības sekmēšanai novadā.

Linda Beitika

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību  nodaļas vadītāja