2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Relaksējoša pelde senioriem

 

 

7. un 21. oktobrī Raunas un Drustu pagasta senioriem (vecumā 50+) būs iespēja baudīt ūdens priekus Priekuļu peldbaseinā “Rifs”, tādējādi uzlabojot veselību. Peldēšana ir visefektīvākais sporta veids, kas spēj sniegt pilnīgu relaksāciju, un tas ir lielisks treniņš visam ķermenim, jo nodarbinātas tiek visas muskuļu grupas, turklāt peldēšana uzlabo imūnsistēmas darbību, palīdz atbrīvoties un atpūsties.

Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp uz tālr.: 26539037 (Inga).

Nodarbības notiks 7. un 21. oktobrī plkst.11.00-12.00 Priekuļu peldbaseinā “Rifs”, Priekuļos, Cēsu novadā.

 

Nodarbības notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/043 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos” ietvaros.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider