2024. gada 20. apr.

Remigrantu bērnu vecāku un speciālistu tikšanās

Sestdien, 23.martā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Cēsu Centrālā bibliotēka 2.stāvā notiks remigrantu bērnu vecāku tikšanās ar izglītības speciālistiem.

Nāciet un uzziniet:
  • Kā remigrantu bērni iekļaujas Latvijas izglītības sistēmā;
  • Kādu atbalstu var saņemt remigrantu ģimenes;
  • Dalieties pieredzē ar citiem remigrantiem.
Pasākuma laikā:
  • Inga Madžule, Remigrācijas koordinatore Vidzemē, dalīsies pieredzē, konsultējot remigrējušās ģimenes par pirmskolas un sākumskolas izglītības jautājumiem.
  • Inta Zaksa, Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas bibliogrāfe, iepazīstinās ar pieejamo literatūru un pasākumiem bērniem.
  • Daina Grosa, LU Filozofijas un socioloģijas institūts pētniece, dalīsies secinājumos par remigrantu bērnu labklājību, balstoties uz intervijām ar remigrējušajām ģimenēm.
  • Dace Bērziņa, Cēsu izglītības pārvaldes vadītāja palīdze, pastāstīs par izglītības pārvaldes lomu un atbalstu remigrantu ģimenēm.
  • Kristīne Paisuma, Drabešu Jaunā pamatskola direktore, dalīsies pieredzē par remigrējušo bērnu mācībām un adaptāciju skolā.
  • Rasa Siliņa, Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestāde vadītāja, pastāstīs par remigrējušo bērnu adaptāciju un sniegtajiem atbalstiem CP3 PII.
Noslēgumā:
  • Jautājumi un atbildes, tīklošanās iespējas

Pasākums ir bez maksas!

Inga Madžule