2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Repertuāra pārbaudes koncertu

Vēlies redzēt kā kolektīvi gatavojas XVII deju svētkiem? 11. martā aicinām uz apriņķa tautas deju kolektīvu “Repertuāra pārbaudes koncertu” Smiltenes Kultūras centra Lielajā zālē. Koncerts plānots divās daļās – pirmā daļa no plkst. 12.00, otrā no plkst. 16.45. Biļetes iepriekšpārdošanā un pasākuma dienā Smiltenes Kultūras centra kasē – 2 EUR
 
Programma:
1. daļa plkst. 12:00 – 14:45 (A, B, C un D grupas)
JDK “Buki” (Smiltene)
JDK “Buku studija” (Smiltene)
JDK “Atspēriens” (Blome)
JDK “Trejdeviņi” (Rauna)
JDK “Amatnieki” (Smiltene)
JDK “Rieda” (Grundzāle)
VPDK “Cīrulis” (Palsmane)
VPDK “Ieviņa” (Smiltene)
 
2. daļa plkst. 16:45 – 17:45 (E un F)
VPDK “Spriņģi” (Valka)
VPDK “Virši” (Vireši)
VPDK “Rieda” (Grundzāle)
VPDK “Metenis” (Ape)
SDK “Nadele” (Blome)