2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Rudens andele Smiltenē

 

Smiltenes novada pašvaldība ik gadu  organizē Rudens Andeli ar mērķi popularizēt Latvijā audzētus stādus, amatnieku darinājumus, mājražotāju produkciju un ļaut izvēlēties sev piemērotus apģērbus, apavus vai citu rūpnieciski ražotu produkciju.

16. oktobrī no plkst. 8:00 līdz 15:00 Smiltenē, Baznīcas laukumā un Daugavas ielā (līdz Valkas ielas rotācijas aplim) notiks Rudens Andele.

Aicinām ikvienu būt atbildīgam par savu, ģimenes locekļu, tirgotāju un apmeklētaju veselību un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus: ieturēt distanci, lietot sejas masku un neapmeklēt tirdziņu, ja vērojami saslimšanas simptomi. 

Precizējums . Ielu tirdzniecība tiek organizēta saskaņā ar  Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumu Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”  un Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider