2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Rudens pārgājiens Raunas apkārtnē

 

16. oktobrī dosimies aptuveni 15 km garā un košā rudens pārgājienā Raunas apkārtnē, lai baudītu un piedzīvotu dažādās rudens krāsu variācijas. Dosimies dabā, lai skatītu krāšņo rudeni, nodotos fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā un stiprinātu imunitāti. Būs dažādas interesantas fiziskās aktivitātes, tādēļ vēlams ģērbties sportiskā un laikapstākļiem atbilstošā apģērbā. Līdzi var ņemt arī nūjošanas piederumus, kā arī uzkodas, jo paredzēta neliela atpūtas pauze..

Iepriekšējā pieteikšanās ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp uz tālr.: 26539037 (Inga).

Pārgājiens norisināsies 16. oktobrī plkst.10.00-15.00 Raunas pagasta apkārtnē.

Nodarbības notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/043 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos” ietvaros.

Informāciju sagatavoja
Inga Zujeva
Projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos” vadītāja
Raunas pagasta pārvalde

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider