2023. gada 28. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Rūķu skrējiens Gaujienā gada nogalē

Rūķu skrējiens Gaujienā gada nogalē

31. decembrī, 2022.gada pēdējā dienā, Gaujienā notika ikgadējais Rūķu skrējiens. Lielāki un mazāki rūķi bija sapulcējušies pie “Pilskalnu” ēkas svētku egles: priecīgi un smaidoši, pacilātā noskaņojumā un rūķu cepurēm galvā! Kopīgā skrējienā pa dažādām taciņām un celiņiem, krustu šķērsām tika izskrieta Gaujienas ciemata teritorija, ikvienam satiktajam novēlot Laimīgu Jauno gadu! Pēc skrējiena dalībnieki dalījās iespaidos, baudīja siltu tēju un piparkūkas! Paldies visiem izturīgajiem un atraktīvajiem dalībniekiem, kas piedalījās 8.Rūķu skrējienā! Lai katram no mums nākošais-2023.gads ir aktīvs, veiksmīgs un veselīgs!

IMG-20230102-WA0013

Image 1 of 8

Sanita Sproģe

Biedrības “Ravels” pārstāve