2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Runcis zābakos: Pēdējā vēlēšanās / Puss in boots: Last wish

2023. gada 4. un 5. janvārī  plkst. 15.00
27. decembrī plkst. 15.00 IZPĀRDOTS

Filmas garums: 1h 41min
Filmas režisors: Joel Crawford
Žanrs: Piedzīvojumu animācijas filma, komēdija
Vecuma ierobežojums: 7+

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Ziemassvētkos kinoteātros atgriezīsies bezbailīgais un neatvairāmi lieliskais Runcis Zābakos! Runcis dodas ceļojumā uz Melno mežu, lai atrastu noslēpumiem apvīto Vēlēšanās zvaigzni un atgūtu savas zaudētās dzīvības. Kad atlikusi viena dzīvība, Runcim nākas mest lielību pie malas un aicināt palīgā bijušo sabiedroto un ienaidnieku – apburošo Kitiju. Viņiem piebiedrojas pļāpīgais un dzīvespriecīgais krancītis Perro. Mūsu varoņu trijotnei uz pēdām būs ļaundaru komanda un Lielais Ļaunais Vilks.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja