2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Sācies iedzīvotāju balsojums akcijā “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā!”

Uzmanību! Gatavību! Starts! Ar 2023. gada 30. decembri sācies iedzīvotāju balsojums Smiltenes novada pašvaldības rīkotajā akcijā “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā!”. Nobalsot par savu favorītu iespējams Smiltenes novada pašvaldības Facebook lapā, atzīmējot tā foto ar “patīk” (“like”).

Balsojums norisināsies līdz 2024. gada 8. janvārim!

Šī gada skaistāk noformēto īpašumu autori tiks noteikti, summējot iedzīvotāju balsojuma rezultātus (70%) un Smiltenes novada pašvaldības apstiprinātās darba grupas vērtējumu (30%). Vērtēšanas komisija 21. un 27. decembrī devās izbraukumā pa visu novadu, lai klātienē aplūkotu konkursā izvirzīto pretendentu īpašumus, kā arī izvirzītu savus kandidātus.

Šogad konkursā piedalās 21 izrotātais īpašums. Papildu tam vērtēšanas komisija izvirzījusi 16 īpašumus, kuru īpašniekiem izteiks pateicību par ieguldījumu Ziemassvētku noskaņas radīšanā novadā, pat ja viņi nav vēlējušies piedalīties konkursā vai to veidotais noformējums nav pilnībā atbildis nolikumam.

Akcijas uzvarētāji saņems īpaši veidotas dāvanas. Visi dalībnieki saņems veicināšanas balvas.  

Jums sanācis patiešām skaisti!

Foto: Baiba Jansone

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste