2024. gada 24. apr.

Pieteikšanās Rudens andelei Apē noslēgusies

Apē, 26.septembrī gaidāma Rudens Andele. Tradicionāli septembra beigās, pēdējā svētdienā esam atvērti andelēšanās priekam. Tradīcijas nezūd un rudens ar krāsainu lapu košumu un amatnieku, mājražotāju daudzveidīgo piedāvājumu jūs gaidīs Apē .

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES.

Pēc daudzkārtēja pieprasījuma no tirgotāju puses, vietas Rudens Andelei Apē būs marķētas ar Jūsu uzņēmuma vai saimnieciskās darbības veicēja Nosaukumu.

Vietu ierādīšana notiks svētdien 26.09 no pl: 6.00. Iebraukšana teritorijā caur kontrolpunktu, kas atrodas Skolas, Stacijas un Ganību ielas krustojumā.
Jūsu ieņemamā vieta ir paredzēta no Nosaukuma pasūtītie tekošie metri, un stingri ievērosim 2 metru distanci starp tirgotājiem!
Aicinām tirgotājus organizēt savus pircējus un lūgti ievērot distanci tirgojoties. Ievērosim valstī noteiktos ierobežojumus un būsim atbildīgi !

Vietas tiek iedalītas rindas kārtībā pēc maksājuma veikšanas uz Smiltenes novada pašvaldības kontu.
Smiltenes novada pašvaldības rekvizīti:
Adrese: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729
Reģ. Nr. 90009067337
Banka: AS SEB banka, kods UNLA2X
Konts: LV75UNLA0050014255591

Nolikumu par Rudens andeli Apē.

Uz tikšanos lustīgā rudens andelē Apē!

Baiba Vadone