2022. gada 21. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Sākusies akcijas “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” objektu vērtēšana

Aicinām iesaistīties akcijas “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” objektu vērtēšanā, kas norisinās sociālo mediju vietnē Facebook. Balsošana par objektiem būs iespējama līdz 2022. gada 9. janvārim.  

Šogad akcijā piedalījās 32 dalībnieki, kuri parūpējušies par īpaši izrotātiem objektiem. Balsojumā var piedalīties, spiežot rekciju ikonu “patīk” (like), objektam, kurš šķiet tīkamākais. Labākie noformējumu autori tiks noteikti summējot sabiedrības balsojuma rezultātus (70%) un Smiltenes novada pašvaldības apstiprinātās darba grupas rezultātus (30%). Akcijas uzvarētāji un labāko noformējumu autori saņems īpaši šai akcijai veidotu gaismas dekoru, kā arī tiks izteikta publiska atzinība.

Pateicamies ikvienam, kurš palīdzēja izgaismot Smiltenes novadu šajā svētku laikā!

 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

Kalendārstīmekļvietne