2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Sanāk uz iknedēļas nodarbībām “Bērnu rīts”

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā septembrī tiek atsāktas iknedēļas nodarbības bērniem “Bērnu rīts”, kas notiek trešdienās plkst. 10.00 bibliotēkas telpās Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā).
Uz “Bērnu rītu” aicinātas māmiņas vai tēti ar bērniem līdz 2 gadu vecumam. Šajās nodarbībās brīvā un jaukā atmosfērā tiek dziedātas dziesmiņas un izspēlēti kustību pantiņi kopā ar bērniem. Tāpat bērniem ir iespēja rotaļāties ar attīstošajām rotaļlietām gan vieniem pašiem, gan kopā ar vienaudžiem. Savukārt māmiņām un tētiem šī ir iespēja satikties, sarunāties, sniegt atbalstu, darboties un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar savu bērnu.
Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot vai rakstot ziņu uz numuru 29953045 (Indra).
Dalība bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre