2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Sandra Dubova Koncerts

Sandra Dubova Koncerts 2. jūnijā plkst.20:00 Gaujienas tautas namā

Sandris Dubovs ir interesants, smaidīgs un ļoti komunikabls mākslinieks, kas savos pasākumos spēj radīt aktīvu un draudzīgu atmosfēru, kas apmeklētājos izraisa dabīgu vēlmi dziedāt un dejot līdzi. Sandrim piemīt spēja pielāgoties jebkurai publikai un uzburt īsto gaisotni jebkurā auditorijā. Joki, uzrunas un neuzbāzīgi aicinājumi klausītājam ļauj justies brīvi un nepiespiesti. Sandra koncertos, ballēs un citos pasākumos smaida tie, kas sadrūmuši, dejo tie, kas parasti nedejo un dzied līdzi ari tie, kas nezina vārdus. Mīlestība un neizsīkstošā enerģija, nesamākslotība un patiesā atvērtība, ko viņš iegulda savā darbā, katru pasākumu padara īpašu un atkārtošanas vērtu. Populārākās dziesmas Šai dienā, Likteņa zīmes, Miera osta, Es sniedzu ziedus u.c.