2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Saruna “Vai ir vajadzīga bibliotēka laukos?” – sarunu festivāls LAMPA

2022. gada 2.jūlijā no plkst. 19.30  līdz plkst. 20.30.  sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros norisināsies diskusija, ” Vai ir vajadzīga bibliotēka laukos? ” Sarunā piedalīsies arī Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece kultūras un sociālajos jautājumos. 

“Katru gadu tiek reorganizētas 4–5 lauku bibliotēkas. Šī reorganizācija ietekmē gan bibliotēku pakalpojumu pieejamību, gan kvalitāti. Vai, iedzīvotāju skaitam samazinoties, bibliotēkas laukos vairs nav nepieciešamas? Vai bibliotēka ir vieta, kur tikai izsniedz grāmatas? Vai ir vajadzīga bibliotēka, ja visu var atrast internetā? Kā lauku bibliotēku tagadni un nākotni redz ne tikai pašvaldības un bibliotekāri, bet arī iedzīvotāji? ” – visus jautājumus diskutēs festivāla organizētajā sarunā. 

Nāc – parunāsim! 

 

Informācija pārpublicēta no festivalslampa.lv tīmekļa vietnes