2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Satiec savu meistaru Apes Amatu mājā

Apes Amatu mājā pasākums “Satiec savu meistaru” norisināsies 6. un 7.aprīlī. Aicinām ikvienu līdzdarboties Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā un iegūt jaunas prasmes un zināšanas, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē tepat Apē.

6.aprīlī plkst. 11.00 aicinām iepazīt adatas pinuma tehniku kopā ar meistari Madaru Briedi. Izzināsim vienas adatas pinumu, pīšanai nepieciešamos materiālus, kā arī rezultātā izgatavosim darbus pinuma tehnikā. Pieteikšanās meistarklasei līdz 28.martam, zvanot 29352640 vai rakstot [email protected]. Otra nodarbība plānota 27.aprīlī, dalības maksa par katru nodarbību 20.00 EUR, samaksa norises vietā meistarklases vadītājai skaidrā naudā.

Savukārt 6.aprīlī plkst. 15.00 atklāsim Apes amatnieku izstādi  “Latvijas Daba krāsu ritmos” un satiksimies ar darbu autoriem, audējiem, adītājiem, tamborētājiem un citiem meistariem, kuri izrādīs garajos ziemas vakaros sirds mīlestībā veidotos darbus, ieeja bez maksas.

7.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 14.00 interesentiem būs iespēja kopā ar amatnieku studijas “Ape” audējām apgūt aušanas arodu un līdzdarboties aušanas procesā, pieteikšanās līdz 28.martam, zvanot 29352640 vai rakstot [email protected], ieeja bez maksas.

Pasākums “Satiec savu meistaru!” tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Laipni gaidīti Apes Amatu mājā!

 

 

Ilze Kaktiņa,

Apes Amatu mājas vadītāja