2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

“Satiec savu meistaru!” Smiltenē

No 8. līdz 10. aprīlim Latvijā, tostarp arī Smiltenē, norisināsies pasākums “Satiec savu meistaru!”. Tā ietvaros Tautas lietišķās mākslas studija “Smiltene” aicina apgūt balto, pusgaro mežģīņu zeķu adīšanu.

Mežģīņu zeķu adīšanas meistarklasi vadīs Latvijas Amatniecības kameras Meistare Daiga Melnace. Nodarbības notiks no pulksten 10.00 līdz 18.00. Norises vieta – TLMS “Smiltene” Atmodas ielā 2.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 25455507. Dalībnieku skaits meistarklasē – ierobežots.

“Satiec savu meistaru!” ir 2009. gadā aizsāktās Tradicionālo prasmju skolas turpinājums, un šī pasākuma mērķis ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. Pasākuma forma ir brīva, meistari rīko darbnīcas, individuālas nodarbības, paraugdemonstrējumus, lekcijas, priekšlasījumus, koncertus vai dančus u.tml. Plašāk: www.satiecsavumeistaru.lv.

Pasākumu organizē

Liene Strazdiņa

TLMS “Smiltene” vadītāja

 

Informāciju sagatavoja

Madara Mūrniece

Smiltenes KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101