2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Satiksmes ierobežojumi Smiltenē – Ziemassvētku amatnieku tirdziņa norises laikā

Informējam, ka 23. decembrī Smiltenē, Baznīcas laukumā notiks Ziemassvētku amatnieku tirdziņš, kas ieplānots no plkst. 8.00 līdz 14.00. Tirgus norises laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi no 22. decembra plkst. 22.00 līdz 23. decembra plkst. 15.00.

Ierobežojumi ietekmēs transporta kustību uz Marijas ielas, Baznīcas laukuma, kā arī uz Marijas ielas un Daugavas ielas aicinām pievērst uzmanību zīmēm, kas brīdina par satiksmes izmaiņām. Brīdinām, ka uz Kalna ielas ierobežojumu  būs izvietotas zīmes “Apstāties aizliegts”, jo tā būs paredzēta Baznīcas laukuma apbraukšanai.

Aicinām iepazīties ar satiksmes organizācijas shēmu šeit.

 Plašāka informācija par Ziemassvētku tirdziņu atrodama ŠEIT.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informāciju sagatavoja:

Modris Apsītis

Tirgus organizators