2023. gada 30. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Satiksmes organizācijas shēma Smiltenes Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma laikā

Informējam par satiksmes organizācijas izmaiņām sakarā ar Smiltenes Jaunā gada sagaidīšanas koncerta norisi.

  1. decembra plkst. 22.00 iebraukšanai un stāvēšanai tiek slēgta Baznīcas laukuma centrālā daļa.
  2. decembrī plkst. 21.00 Iebraukšanai un stāvēšanai tiek daļēji slēgta arī pārējā Baznīcas laukuma teritorija. No plkst. 21.00 ierobežojumi stājas spēkā arī shēmā attēlotajā ielas posmā – tiek slēgta satiksme abās braukšanas joslās.

Ierobežojumi, kas attiecas uz ielas satiskmi un daļēji slēgto Baznīcas laukuma stāvlaukumu, tiek atcelti 1. janvāra plkst. 1.00, taču stāvlaukuma centrālā daļa tiek atvērta iebraukšanai un stāvēšanai no 1. janvāra plkst. 7.00.

Paldies par sapratni!