2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Seminārs Gulbenē par Excel iespējām NVO

Lai efektivizētu savas nevalstiskās organizācijas (NVO) ikdienas darbību, Gulbenes un to apkārtējo novadu NVO un neformālo grupu pārstāvji tiek aicināti uz semināru “Programmas Excel iespējas ātrai un precīzai uzdevumu izpildei”. Seminārs notiks š.g. 20. augustā Gulbenes novada vidusskolā (Līkā iela 21), ko rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu.

 

Semināra laikā tiks aplūkotas dažādas Excel funkcijas – datu sakartošana, noformēšana, apgūstot noderīgas formulas, dažādus “trikus”, tostarp arī diagrammu veidošanu un pasta sapludināšanas metodi. Tā ir iespēja NVO aktīvistiem labāk iepazīt Excel programmatūru, apgūt jaunas un praktiskas zināšanas, kā arī gūt atbildes uz daudziem interesējošajiem jautājumiem saistībā ar Excel programmu.

 

Nodarbības vadīs digitālo rīku entuziasts Artis Krists Mednis, kurš Excel programmas specifiku praktiski apguvis, vairāku gadu garumā vadot projektus un kārtojot lietvedības un grāmatvedības procesus tādās biedrībās kā “Latvijas Lauku forums”, “Sansusī”, “Valmiermuižas kultūras biedrībā, “VirziensA”, kā arī nodibinājumā “Valmieras novada fonds”. Līdz šim Arta vadītās tiešsaistes nodarbības dalībnieki atzinuši par vērtīgām, atklājot sev noderīgus instrumentus ikdienas uzdevumu ātrākai, precīzākai un efektīvākai paveikšanai.

 

Lai jaunās zināšanas tiktu apgūtas veiksmīgi, semināru dalībnieki praktiski līdzdarbosies jauno zināšanu apguvē. Savukārt mēneša garumā pēc apmeklētās nodarbības dalībniekiem būs pieejams atbalsts tiešsaistes konsultāciju formā ar semināra organizatoriem apgūto semināra tēmu nostiprināšanā.

 

Augusta mēnesī Valmieras novada fonds organizē četrus seminārus Vidzemes NVO par digitālo rīku un datu apstrādes programmatūras izmantošanu – Naukšēnos (17.08), Smiltenē (19.08), Gulbenē (20.08) un Cēsīs (21.08). Papildus informācija par tiem atrodama reģistrācijas anketā.

 

Semināru vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām semināriem reģistrēties tiešsaistē ej.uz/NVO2020VIDZ/ līdz š.g. 14.augustam. Tā kā tiks aplūkoti dažādi digitālie rīki un programmas, semināri notiks telpās, kas aprīkotas ar pieejamiem datoriem. Ja semināra dalībnieks jūtas komfortablāk, strādājot uz sava personīgā datora, aicinām to ņemt līdzi uz semināru! Kontakti jautājumu vai neskaidrību gadījumā: [email protected]; 26035182.

 

Relīzi sagatavoja:

Samanta Berga, Valmieras novada fonds