2022. gada 27. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Seminārs lauksaimniekiem aitkopībā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”
Valka, Izglītojošais seminārs

Nosaukums: Efektivitātes paaugstināšana lauku saimniecībās. Aitkopība

Norises vieta: Smiltenes novads, Bilskas pagasta pārvalde

Datums. 04.07.2017

Programma

Laiks
Tēma Lektors
10.00-12.00 Šķirnes ganāmpulka veidošana aitkopībā, šķirņu izvēle, ģenētikas nozīme. Dzidra Alberga, sertificēta aitu vērtēšanas eksperte, pārraudze, LAAA valdes locekle
12.20-14.20 Aitu ganāmpulka vērtēšana un pārraudzība. Aitu ganāmpulka veidošanas nosacījumi, ēdināšana. Aitu māšu atnešanās, jaundzimušo jēru veselības nodrošināšana. Dzidra Alberga, sertificēta aitu vērtēšanas eksperte, pārraudze, LAAA valdes locekle
14.35-16.35 Saimniecībā “Silnieki”. Aitkopības praktiskie aspekti saimniecībā. Aitu labturības un turēšanas nosacījumi, aitu mītnes, savstarpējās atbilstības prasības, barības nodrošinājums, aitu cirpšana. Dzidra Alberga, sertificēta aitu vērtēšanas eksperte, pārraudze, LAAA valdes locekle

Sīkāka informācija  un pietiekšanās pie Smiltenes novada lauku attīstības speciālistes
Laimas Āboltiņas- tālr.26402963, 29113631

Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2017/8, 16.01.2017 Aktivitāte „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā”

  ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS