2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Senioriem pieejamas bezmaksas konsultācijas tehnoloģiju un medijpratības apguvei

Smiltenes bibliotēka no 2. līdz 20. oktobrim ar iepriekšēju pieteikšanos aicina seniorus uz bezmaksas individuālām konsultācijām e-pakalpojumu lietošanā. Šī ir iespēja senioriem apgūt pamata datorprasmes un iegūt konsultācijas medijpratībā.
Bibliotēka piedāvā e-pakalpojumu apmācības ikdienā jebkuram interesentam, lai sekmētu iedzīvotāju digitālo prasmju uzlabošanos. Apmācības iespējams saņemt par eID kartes un e-paraksta lietošanu, vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv piedāvāto iespēju apgūšanu, palīdzība darbam interneta vidē – e-pasta izmantošana, iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas iesniegšana, autorizēšanās klientu pašapkalpošanas portālos, rēķinu apmaksa u.c., praktiska palīdzība darbam ar datoru – datorprogrammām Ms Word, Ms Excel un Ms PowerPoint, kā arī dažādas viedtālruņa izmantošanas iespējas.
Ja vēlies apgūt vai pilnveidot savas kritiskās domāšanas spējas, iemācīties, kā atšķirt viltus ziņas no patiesām, un kā izvairīties no krāpnieku lamatām, kā arī ir nepieciešama palīdzība ikdienas lietu sakārtošanā elektroniskajā vidē, gaidīsim Tevi bibliotēkā. Iepriekš piesakoties ir iespēja apmācību tēmu pielāgot sev nepieciešamai aktualitātei.
Konsultācijām var pieteikties, sazinoties pa tālruņiem 64773030, 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste
Tālrunis: 64773030; 26449145
E-pasts: [email protected]