2023. gada 4. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Oktobrī Smiltenē būs pieejama mamogrāfijas mobilā diagnostika

Smiltenē, Dakteru ielā 14 (pie SIA “Sarkanā krusta Smiltenes slimnīcas),  būs pieejama mobilā diagnostika – mamogrāfs, rentgens plaušām un ultrasonogrāfija. Pakalpojumu nodrošinās MFD Veselības grupa.

  1. oktobrī no 11.00 līdz 17.00
  2. oktobrī no 09.00 līdz 17.00

Mamogrāfa pārbaude pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros, izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma). Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram nav līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu, – par maksu.

PACIENTU PIEŅEMŠANA PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA, zvanot uz tālruņa numuru 27866655 (darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.00).

Links uz mūsu mājas lapu, kur redzami visi Mobilā mamogrāfa izbraukumu datumi: https://vc4.lv/mamografs/

 

Jolanta Lasmane
Mobilo mamogrāfu projekta pacientu koordinatore
SIA “Veselības centrs 4”
Tālr.: + 371 278 666 55