2024. gada 25. apr.

SIA „Firma Madara’89” aicina darbā datu kontroles speciālistu uz noteiktu laiku

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu Datu kontroles speciālists/e uz noteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Datu ievade un apstrāde MS excel;
  • Datu kopsavilkumu sagatavošana, salīdzināšana un datu kvalitātes kontrole;
  • Dažādu atskaišu sagatavošana un iesniegšana;
  • Dalība dažādos grāmatvedības procesos un projektos.

Prasības:

  • Darba pieredze līdzīgā amatā un izpratne par grāmatvedības procesiem;
  • Vēlama izglītība grāmatvedībā;
  • Analītiska un loģiska domāšana, precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta;
  • Labas prasmes MS Excel datu apstrādē;
  • Prasme pielietot dažādus datu apstrādes rīkus Excel BI un Power BI tiks uzskatīta par priekšrocību.

Tev piedāvājam:

  • Veselības apdrošināšanu;
  • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada;
  • Svētku dāvanas;
  • Atmaksātus papildatvaļinājumus;
  • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām;
  • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas;
  • Atalgojums no 800-900 EUR (bruto).

CV lūdzam sūtīt uz e- pastu: [email protected] ar norādi – DATU KONTROLES SPECIĀLISTS līdz šī gada 2.februārim.