2024. gada 29. marts
Viegli lasīt

SIA „Firma Madara’89” aicina darbā debitoru grāmatvedi

SIA „Firma Madara’89”- stabils un augošs uzņēmums, viens no lielākajiem uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā aicina darbā debitoru grāmatvedi.

Darba pienākumi:

  • Debitoru rēķinu apstrāde un grāmatošana;
  • Bankas dokumentu apstrāde un grāmatošana;
  • Debitoru parādu kontrole;
  • Datu ievade un apstrāde MS excel;
  • Dažādu atskaišu sagatavošana un iesniegšana;
  • Dalība dažādos grāmatvedības procesos un projektos.

Prasības:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība grāmatvedībā;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā un izpratne par grāmatvedības procesiem;
  • Analītiska un loģiska domāšana, precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta;
  • Labas datorprasmes (MS Office);
  • Pieredze darbā ar grāmatvedības programmām Horizon un D-365 tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Sadarbspējīgs sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgu darba vidi;
  • Atalgojums 850 (bruto);
  • Papildu sociālās garantijas pēc nostrādāta gada;
  • Pamata darba vieta Smiltenē.

CV lūdzam sūtīt uz e- pastu: [email protected] ar norādi –DEBITORU GRĀMATVEDIS līdz šī gada 28.decmbrim.