2024. gada 19. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” aicina darbā fizioterapeitu poliklīnikā

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt klientu fiziskā funkcionālā stāvokļa novērtēšanu;
  • Veikt terapeitiskos vingrinājumus;
  • Sastādīt individuālu fizioterapijas plānu atbilstoši pacienta vajadzībām;
  • Veikt nepieciešamo palīglīdzekļu izvēli un to pareizas lietošanas apmācību.

Prasības pretendentiem:

  • Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē ar fizioterapeita kvalifikāciju;
  • Fizioterapeita sertifikāts;
  • Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • Viena gada pieredze attiecīgajā specialitātē;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Prasmes realizēt fizioterapijas ārstēšanas procesu, pielietojot dažādas ārstēšanas metodes;
  • Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

  • darba laiku līdz 40 stundām nedēļā;
  • Veiktā darba apjoma atbilstošu atalgojumu līdz 40%, no sniegtā pakalpojuma apjoma;
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • Mūsdienīgu darba vidi un atbilstošus darba apstākļus.

Dokumentus lūdzam iesniegt SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dakteru ielā 14, Smiltenē, Smiltenes novadā, 14.kabinetā (Administrācija) personīgi, pa pastu vai pa e-pastu [email protected] līdz 2021.gada 31.oktobrim.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – VDAR) 13.pantu, SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” informē, ka:

  1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
  2. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, kontaktinformācija: Dakteru iela 14, Smiltene, LV-4729.

Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pasta adresi: [email protected].