2024. gada 20. apr.

SIA “Smiltene Impex” aicina darbā automatizācijas sistēmu elektriķi

Viens no vadošajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā – SIA “Smiltene Impex”, reģistrācijas Nr. 50003223121, aicina pievienoties savai komandai

AUTOMATIZĀCIJAS SISTĒMU ELEKTRIĶI

Pienākumi:

  • Apkalpot un uzraudzīt ražošanas automatizācijas sistēmas;
  • Veikt elektroiekārtu apkopes, iestādīšanas un remontus;
  • Uzņemties atbildību par uzņēmuma darbības galarezultātiem savā atbildības jomā.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā profesionālā vai arodizglītība;
  • Bz elektrodrošības grupas sertifikāts;
  • Vēlama iepriekšējā darba pieredze elektriķa amatā;
  • Augsta pienākumu un atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā;
  • Sadarbību ar pieredzējušiem un profesionāliem kolēģiem;
  • Apmācību darba vietā un kvalifikācijas paaugstināšanas kursos;
  • Atalgojumu no 1500 € pirms nodokļu nomaksas;
  • Darbu maiņās;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

CV sūtīt uz [email protected] vai zvanīt uz tālr. 26555412.

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām, lai norunātu tikšanos uz darba interviju.

*Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikumos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.