2022. gada 6. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “VTU Valmiera” aicina darbā apkopēju Smiltenes autoostā

Reģ. Nr. 40003004220

SIA “VTU Valmiera” aicina darbā apkopēju Smiltenes autoostā uz noteiktu laiku.

 

DARBA PIENĀKUMI:

  • uzkopt autoostas telpas un teritoriju

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

  • pamatizglītība
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos
  • iemaņas darbā ar sadzīves tehniku

UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ:

  • darbu stabilā uzņēmumā
  • sociālās garantijas
  • nepilnu darba laiku
  • darba algu EUR 250–280 EUR (bruto)

CV ar norādi vakancei “Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 30. jūnijam iesniegt:

  • sūtot elektroniski uz [email protected]
  • personīgi Smiltenes autoostas kasē Pils ielā 1 Smiltenē vai SIA “VTU Valmiera” administrācijas ēkas “Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00.

Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām.

Informācija 29437762

* Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai.