2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “ZAAO” aicina darbā otrreizējo izejvielu šķirotāju

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509,

Ir atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus Ziemeļvidzemes reģionā, veicinot ilgtspējīgu attīstību Latvijā, piedāvājot mūsdienīgus un atbildīgus resursu pārvaldības risinājumus cilvēkam un videi.

Aicinām pievienoties komandai

Otrreizējo izejvielu šķirotāju (9612 02) ​

Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”

Mēs piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku;
  • Labus darba apstākļus;
  • Bruto atalgojumu sākot no 750.00 EUR līdz 1000 EUR mēnesī;
  • Sociālās garantijas;
  • Darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana;
  • Iespēju ar uzņēmuma transportu nokļūt uz un no darba (Valmieras, Cēsu novada iedzīvotājiem);
  • Darba apģērbu atbilstoši sezonai un veicamajam darbam.

Darba pienākumi:

  • Veikt otrreizējo izejvielu šķirošanu atbilstoši noteiktajām prasībām;
  • Ievērot darba aizsardzības un drošības tehnikas prasības;
  • Lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus;
  • Pielietot darbā tehnisko inventāru;
  • Uzturēt kārtību darba vietā.

Prasības:

  • Vidējā vai pamatizglītība;
  • Godprātīga attieksme pret darbu, augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt komandā, kvalitatīvi un intensīvi.

Pieteikties: CV (dzīves apraksts) lūdzam sūtīt e-pastā [email protected]; tālrunis uzziņām 26207402.

Pieteikties līdz 2023. gada 6. aprīlim.

Pateicamies par atsaucību!

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201