2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Skatuviskās tautas dejas horeogrāfs- Reinis Rešetins

 
“Skatuviskās tautas dejas horeogrāfs” balvu ieguva  vadītājs Reinis Rešetins par izrādi: “Cik saules mūsos”
 
Dejas balvas ceremonijā Rīgas cirkā 29. aprīļa vakarā pasniegtas balvas par 2021.–2022. gada izcilākajiem sasniegumiem dejas nozarē. Nominācijā “Skatuviskās tautas dejas horeogrāfs” balvu ieguva mūsu Smiltenes un Valkas  novadu deju kolektīvu virsvadītājs un Smiltenes Kultūras centra VPDK “Ieviņa” vadītājs Reinis Rešetins par izrādi: “Cik saules mūsos”.

Žūrijas komentārs:” Izrādē savijušies vairāki horeogrāfijas žanri – šeit vieta ir baleta, mūsdienu deju, tautas deju un arī laikmetīgās dejas elementiem. To savijumu grodā dzijā padara divu dažādu dejas virzienu pārstāvju kopdarbs. Liene Grava ir laikmetīgās dejas māksliniece, un Reinis Rešetins – viens no aktīvākajiem skatuviskās tautas dejas jaunās paaudzes pārstāvjiem. Katrs šai izrādei devis savu pieredzi, zināšanas un skatījumu. “
 
Smiltenes novads ļoti lepojās un vēl tik pat lielu degsmi un panākumus dejā, kā līdz šim!
 
 
Foto: Oskars Artūrs Upenieks
Informāciju sagatavoja:
Zane Ērgle- Mežule
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes,
Mārketinga un komunikācijas speciālists