2023. gada 23. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

SKEČU ŠOVS izklaides programma “Atļausiet jūs pakutināt?” Gaujienas tautas namā

Piektdien, 1. aprīlī plkst. 20:00 Gaujienas tautas namā. Anekdošu šovs piedāvā SKEČU ŠOVU izklaides programmu “Atļausiet jūs pakutināt?”

ANEKDOŠU ŠOVS ir sagatavojis visiem humora mīļiem atpūtas vakaru pieaugušajiem, kurā priecēsim skatītājus ar SEPTIŅIEM jautriem stāstiem par dzīvi! Jā, tieši dzīve mums ļoti bieži piedāvā daudz pārsteigumu! Arī šo jautro stāstu varoņi iekļūs amizantās un smieklīgās dzīves situācijās, kuru risināšanā bez kārtīgas humora devas neiztikt. PAR KO TAD BŪS STĀSTS? Kā šodienas apstākļos atrast sev otru pusīti? Kā izmantot savu veco garderobi lai joprojām izskatītos neatvairāmi? Kas vēl?

Protams, vakara gaitā mēs pastāstīsim daudzas tēmas, kuras mums šodien šķiet tik aktuālas, bet par tām jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz mūsu skeču šovu. 

Režisors Armands Ekštets, lomās: Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga, Armands Ekštets. Izrādes ilgums: 1 h 30 min.

 Pasākums organizēts drošajā “zaļajā” līmenī ar derīgu covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.