2023. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Skolēnus aicina izmantot pēdējo iespēju pieteikties Ēnu dienai!

Šī gada 5. aprīlī norisināsies ikgadējais notikums skolēniem – Ēnu diena. Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem un viņu darbu.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstams, bet Latvijā – biznesa izglītības biedrības Junior Achieviement Latvia (JA Latvija) preču zīmē reģistrēts pasākums, kura mērķis ir uz vienu dienu iepazīties ar kādas profesijas, nozares pārstāvi, lai palīdzētu skolēnam veikt izvēli par nākotnes profesiju.

Smiltenes novadā šogad publiski savas vakances skolēniem izsludinājuši vairāko darbinieki dažādās nozarēs, daudzas vakances vēl ir brīvas. Aktuālais ēnas devēju saraksts Smiltenes novadā un pieteikumu iesniegšana atrodama ŠEIT.

Lai pieteiktos par “ēnu” kādā no izsludinātajām vakancēm Smiltenes novada pašvaldībā, aicinām aizpildīt pieteikumu publiskajā portālā www.enudiena.lv. Pirms pieteikuma iesniegšanas lūdzam ņemt vērā ēnas devēja noteikto “ēnotāja” minimālo vecumu.

Katrā vakancē tiks uzņemts ierobežots skaits interesentu, pieteikumu iesniegšana skolēniem norisinās līdz 27. martam, šodienai, aicinām sekot līdzi pieteikumu statusam un izmantot iespēju pieteikties uz citām vakancēm, ja kādā no pirmajām kārtām pieteikums noraidīts.

Šogad pieteikties ēnot aicināti arī Ukrainas civiliedzīvotāji, pie vakances atrodama informācija par tās piemērotību ukraiņu skolēniem ar angļu vai krievu valodas zināšanām.

Plašāka informācija skolēniem atrodama ŠEIT.

 

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste