2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Slēgta Drustu bibliotēkas nodaļa Gatartā

Smiltenes novada pašvaldības 21. septembra domes sēdē tika pieņemts lēmums uzsākt Drustu bibliotēkas reorganizāciju. Reorganizācijas rezultātā ar 2023. gada 1.novembri likvidēta bibliotēkas nodaļa Gatartā, saglabājot pagasta teritorijā Drustu bibliotēku, kura turpina nodrošināt Gatartas iedzīvotājiem bibliotekāros un informācijas pieejamības pakalpojumus.
Reorganizācija veikta, ņemot vērā Drustu pagasta pārvaldes argumentus sakarā ar neatliekamu saimniecisku, organizatorisku un līdzīga rakstura pasākumu veikšanu pagastā. Turpmāk Gatartas iedzīvotājiem bibliotekāros pakalpojumus nodrošinās dzīvesvietā pēc pieprasījuma Drustu bibliotēkas vadītāja, piegādājot gan grāmatas, gan periodikas izdevumus, gan arī konsultējot un sniedzot palīdzību elektronisko pakalpojumu izmantošanā.
No 2023. gada 1.novembra Drustu bibliotēkai mainīts darba laiks. Apmeklētājiem tā atvērta: pirmdien 8.00–13.30; no trešdienas līdz piektdienai 8.00–12.00 un 12.30-17.00. Taču otrdien bibliotēka apmeklētājiem slēgta. Šajā laikā pakalpojums tiek sniegts Gatartas iedzīvotājiem dzīvesvietā pēc pieprasījuma, kā arī pansionātā “Gatarta”, grupu mājā “Kārkli”, vai tiek veikti saimnieciski darbi bibliotēkā, tiek veikts darbs ar krājumu, apmeklēti semināri, veikts novadpētniecības darbs un citi pienākumi.
Aicinām sazināties ar Drustu bibliotēkas vadītāju pa telefonu nr.24502005 vai e-pastu [email protected].

Informāciju sagatavoja:
Inta Mežule,
Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja